Connect with us

Український погляд

Український погляд

Журналісти ВВС знайшли могили російських військових, які загинули на Донбасі

Війна

Журналісти ВВС знайшли могили російських військових, які загинули на Донбасі

Журналісти вивчили пам’ятники і надгробні написи в різних містах Росії. Їм вдалося виявити поховання військових, які загинули на сході України і в Сирії.

Про це йдеться в матеріалі ВВС, інформує Цензор.НЕТ.

Так, на пам’ятнику «Воїнам-розвідникам» у парку Перемоги в Калінінграді вибито дані капітана Сергія Суслова, Сергія Федчікова і Вадима Василевського, які загинули в 2014 році.

Журналісти ВВС знайшли могили російських військових, які загинули на Донбасі 01

Журналісти ВВС знайшли могили російських військових, які загинули на Донбасі 02

Могилу офіцера Сил спеціальних операцій Сергія Суслова група незалежних розслідувачів збройних конфліктів Conflict Intelligence Team (CIT) виявила в 2016 році в підмосковному Солнечногорську.

Журналісти ВВС знайшли могили російських військових, які загинули на Донбасі 03

За життя він був нагороджений медалями «За приєднання Криму» і «За відвагу», посмертно став кавалером ордена «Мужності». Де саме загинув Суслов, досі невідомо. Але датою смерті вказано 14 червня 2014 року — у цей час тривали активні бої за Маріуполь.

Сергій Федчіков і Вадим Василевський були вбиті в липні і серпні того ж 2014 року — можливо, в боях за луганський аеропорт. За даними ВВС, на сході України вони опинилися в складі ПВК «Вагнер».

Ім’я ще одного загиблого на Донбасі росіянина журналісти знайшли на меморіалі в підмосковному Зарайську. Це герой Росії, старший лейтенант Євген Трундаєв, який загинув 15 жовтня 2014 року. За даними ВВС, Трундаев і ще кілька військових інструкторів з Росії загинули в районі села Сміле Луганської області.

Журналісти ВВС знайшли могили російських військових, які загинули на Донбасі 04

На пам’ятному камені «Воїнам-землякам, полеглим за Батьківщину» в селищі Североонежск Архангельської області прямо вказано, що старший сержант Кічаткін Леонід Юрійович 20.08.2014 загинув в Україні. ВВС нагадує, що на журналістів, які після похорону Кічаткіна приїхали у Псковську область, намагаючись з’ясувати деталі його смерті, нападали міцні невідомі люди.

Журналісти ВВС знайшли могили російських військових, які загинули на Донбасі 05

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Війна

To Top