Журналіст: такого зубожіння як при Порошенку українські топ-олігархи не відчували ніколи, тому Зеленський надовго

Популярний український блогер і журналіст Дмитро Вовнянко розповідає у себе в Facebook, «Форбс» щойно оновив рейтинг українських багатіїв. Згідно того рейтингу, в 2020-2021 українські багатії багатіють так, що голова обертом іде. Рінат Ахметов розбагатів на 178%. Віктор Пінчук збагатився на 78%, Костянтин Жеваго на 118%, Ігор Коломойський на 70%. Геннадій Боголюбов став багатшим на 42%. Вадим Новинський розбагатів на 73%. Якось невиразно на цьому тлі виглядає Петро Порошенко, чий статок зросла аж на 14%. Згадуючи черзі під «Рошен» на Новий рік — можна в це повірити. Це все — під час пандемії, коли в країні падає виробництво, коли шахтарі виходять на страйки.

Дмитро Вовнянко зазначає, ці цифри — відповідь на питання, чому чинною владою все абсолютно задоволені. Чому журналістів не цікавлять дійсно кричущі ситуації в країні. Чому в різних активістів — тотальний анабіоз. Чому імпорт вугілля з ОРДЛО на Центренерго не приводить до редутів, а імпорт електрики з Росії — до Майданів. За часів Порошенко, тобто від 2014 з 2018 з того ж Форбс все вище перераховані олігархи зазнали серйозних збитків. Підприємства Порошенко, як ми знаємо, в 2018 році перебували під керівництвом фонду Ротшильда, інформації про них немає.

«Як вам динаміка стану багатіїв при Порошенко і за один рік перебування при владі Зеленського? Вам усе зрозуміло? Навіть не сумнівайтеся, просто так ця влада не піде. Її будуть тримати до останнього. Телеканали олігархів зі шкіри лізти будуть, щоб довести пересічному обивателю, що те, що за вікном — вище благо, а повернення Порошенко — це щось подібно Армагеддону. Всіх інтернетних лідерів думок, готових продатися, — куплять, щоб довести посполитим, що ми — виродки і бузувіри. Тому що такого зубожіння як при Порошенко українські топ-олігархи не відчували, напевно, ніколи », — написав журналіст.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *