Зеленському треба готуватися до відставки та дострокових президентських виборів, — експерт

Блогер, політичний аналітик Павло Нусс пише у себе в Facebook, докази по справі «вагнергейта» продовжують знищувати. Такі дані озвучив генерал-лейтенант, нардеп фракції «ЄС» Михайло Забродський.

Павло Нусс пише, Забродський зробив заяву про те, що на Банковій мають намір і далі замітати сліди про спецоперацію із затримання «вагнеровців», знищуються документи, які підтверджують підготовку такої операції і її терміни.

За словами аналітика, за лічені години до затримання військових злочинців «кріт» у військовому керівництві України надав злочинцям гарантії, що їм нічого не загрожує і вони відразу після затримання будуть відправлені в Росію.

Павло Нусс пише, приходить в голову, що ні Зеленський, ні його корумповане і антиукраїнсько налаштоване оточення не зовсім розуміють, наскільки небезпечні для себе умови вони створюють, коли намагаються не просто приховати державну зраду, але і відверто обманюють військових і представників сил національної безпеки.

«Приховати правду — нереально. А тому, настійно рекомендую Володимиру Зеленському не завантажувати себе в пошуках шляхів протидії оприлюднення реальних фактів, які підтвердять зраду, а попрацювати над текстом заяви про відставку і оголошення дострокових виборів президента, або відправити до в’язниці колабораціоністів зі свого оточення», — написав Нусс.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *