Connect with us

Український погляд

Зеленський хоче особисто зустрітися з Путіним: у «Слузі» прокоментували ідею президента

Політика

Зеленський хоче особисто зустрітися з Путіним: у «Слузі» прокоментували ідею президента

Президент Володимир Зеленський має робити все можливе для досягнення миру на Донбасі, і якщо випаде шанс зустрітися з очільником Росії Володимиром Путіним – його треба використати.

Про це OBOZREVATEL сказав народний депутат від партії «Слуга народу» Олександр Качура, відповідаючи на запитання кореспондента про ймовірність особистої зустрічі поміж главами України та Росії, якщо в найближчому майбутньому не відбудеться діалогу в межах «нормандського» формату.

«Якщо ми обрали дипломатичний шлях і є тільки такий варіант розвитку подій, щоб зустрітись із кожним окремо (лідерами «нормандського» формату – президентами Франції, Росії та канцлеркою Німеччини. – Ред.), то цей шанс треба використовувати. Але всі перемовини мають бути виключно публічними. Щоб потім у суспільства не було ніяких здогадок і не розповсюджувалося ніяких фейків», – уточнив Качура.

Як повідомляв OBOZREVATEL, прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що для зустрічі Володимира Путіна з українським лідером Володимиром Зеленським повинні бути виконані всі умови Мінських угод й домовленості «нормандської четвірки».

Click to comment

Блоги

To Top