Connect with us

Український погляд

Український погляд

Зеленський відреагував на убивство військового медика на Донбасі: про Росію – ні слова

Війна

Зеленський відреагував на убивство військового медика на Донбасі: про Росію – ні слова

Володимир Зеленський запевняє, що «тримає під особистим контролем» ситуацію з убивством військового медика та пораненням бійців під час евакуації тіла загиблого військовослужбовця в районі Зайцевого Донецької області.

Про це повідомляє Офіс Зеленського.

Як повідомили в Офісі, на виконання завдання «глави держави» на місце виїхали головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак та заступник керівника Офісу президента Роман Машовець.

«Висловлюємо найщиріші співчуття сім’ям загиблих. Це незбагненна трагедія для них, для нас, для країни», — заявив глава держави.

Варто зазначити, що у повідомленні Офісу Зеленського жодним чином не згадується, що українського медика підступно вбили бойовики російських окупаційних військ. Зокрема, Зеленський наголосив, що вчорашнє вбивство українських військових, які хотіли забрати тіло загиблого бійця з поля бою поблизу Зайцевого, – «це черговий доказ цинізму, брехливості й нелюдяності бойовиків».

Він також наголосив, що «війна триватиме, допоки з іншого боку лінії фронту є зацікавлені в дестабілізації ситуації».

«Україна повинна жорстко охороняти свої території. Україна повинна жорстко відповідати на підлі дії бойовиків. Україна повинна чітко розуміти ризики, які несе існування сірих кримінальних анклавів. Україна повинна завжди знати ціну «обіцянкам» тієї сторони», – наголосив президент і знову не згадав, що за окупаційними військами на Донбасі стоїть Росія.

Джерело: News.UA

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Війна

To Top