Connect with us

Український погляд

Український погляд

Зеленський: ми зробимо все, щоб зберегти перемир’я на Донбасі, а дії тієї сторони залежать від Росії

Війна

Зеленський: ми зробимо все, щоб зберегти перемир’я на Донбасі, а дії тієї сторони залежать від Росії

Українська сторона буде робити все, щоб дотримуватися тотального припинення вогню на сході країни, а від Росії залежить, чи стримає вона незаконні збройні формування в ОРДЛО від обстрілів

«Ми будемо робити все, щоб зберегти перемир’я. Сьогодні ми це виконуємо на 100%. Що стосується тієї сторони, все буде залежати від Російської Федерації, чи зможе вона це все контролювати і чи зможуть вони дотримуватися тих домовленостей, які у нас були», — сказав він на брифінгу під час відвідування «Охматдиту» з нагоди відкриття другої черги нового корпусу, повідомляє Українська правда.

Зеленський зазначив, що на Донбасі відбуваються одиночні постріли, але у випадках серйозної атаки українські військові будуть відповідати.

«Чи можемо ми сказати, що немає ніяких одиночних пострілів? Ні, вони є, вони існують. Тому що це 410 км розмежувальної тимчасової лінії, і проконтролювати все дуже складно. Що стосується наших воїнів, вони у нас дуже потужні. І якщо буде здійснюватися серйозна атака і постріли, які виходять за рамки домовленостей, вони будуть дуже потужно відповідати. Вони про це знають», — додав український президент.

Зеленський додав, що якщо «та сторона хоче припинення війни, про що вони постійно говорять, ми з вами будемо це відчувати».

Джерело: Еспресо.TV

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Війна

To Top