«Замінить всі існуючі»: У Зеленського заявили про наміри створення ще одного правоохоронного органу

Президент Володимир Зеленський вирішив замінити всі правоохоронні підрозділи, які займаються розслідуванням економічних злочинів, на єдиний орган фінансових розслідувань.

Про це повідомив глава виконкому Нацради реформ Міхеїл Саакашвілі під час брифінгу у вівторок, 30 червня, передає «Інтерфакс-Україна».

«Головним ворогом економічного прогресу України є правоохоронна система — СБУ, податкова поліція, ті підрозділи, які раніше працювали в Генеральній прокуратурі. Чітке тверде рішення президента привести їх у один орган — це повинен бути один маленький орган фінансових розслідувань», — розповів Саакашвілі.

Він зазначив, що зараз в Україні налічується 2,5 мільйона відкритих податкових виробництв.

«Всі інші економічні органи прибрати і дати можливість бізнесу нормально розвиватися без цього постійного податкового терору», — заявив Саакашвілі.

Джерело: OBOZREVATEL

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist