«За 1,5 тис. доларів не наймете хороших спеціалістів»: Саакашвілі заявив про «жебрацькі» зарплати менеджерів наглядової ради «Укрзалізниці»

Голова Виконавчого комітету ради Національного реформ Міхеїл Саакашвілі заявив, що члени наглядової ради «Укрзалізниці» отримують непристойно мало.

Таку заяву Саакашвілі зробив в ефірі програми «Час Голованова» на телеканалі «Україна-24».

«В сталінський час, напевно, розстрілювали б за це, за саботаж. Локомотивом управляє одна ланка, вагонами — інша, рухом — третя, і вони не можуть домовитися. Там немає єдиного авторитету. Там немає начальника вже давно. Всі, хто був до цього, — прокралися. Зараз наглядова рада має обрати начальника, але в найближчі дні вони масово збираються подати у відставку, тому що їх не влаштовує внутрішня ситуація і їх не влаштовують їх зарплати. І ви серйозно будете мені говорити, що ви за 1500 доларів наймете хорошого менеджера, який не зможе своїй дитині морозиво купити?» — висловився чиновник.

Саакашвілі додав, що за такої ситуації перевезення в Україні можуть взагалі зупинитися.

«До кінця липня залізниця України може зупинитися. Розпал літнього сезону перевезень пшениці і т. д. Все до цього йде. І мені здається, що вони (члени наглядової ради, — ред.) кинуті напризволяще. Я щось не бачу, щоб хтось займався», — додав Саакашвілі.

Зазначимо, українців образило таке висловлювання Саакашвілі в той час як значна частина населення країни живе за межею бідності і можуть тільки мріяти про зарплати в 1500 доларів.

«Міхо, не вигадуй. У чиновників досить висока зарплата і їх дуже багато, а пенсіонери виживають. Дисбаланс великий. Для бюджету це важко», «Нарешті Міхо відверто розкрив свою глибинну сутність. Він розглядає державну службу і роботу в державному підприємстві як джерело збагачення», «Охрінів ти, Міхо зовсім!!! Півкраїни живе на 200 $ в місяць. Та спробуй ще знайти таку роботу, щоб хоч це отримувати», «А на пенсію 2300…», «А цікаво, а шановний колишній президент Грузії уявляє собі, як взагалі прожити на 40 доларів в місяць, а ще сплатити за квартиру їсти і дітей годувати?», «Не, ну якщо п’ятизірковий коньяк пляшками жерти, то дійсно дитині на морозиво не вистачить», «Максимальна зарплата державних чиновників не повинна перевищувати мінімальну зарплату більш ніж у п’ять разів!!!», — пишуть в мережі.

Джерело: Політека

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist