VIP-лікування Зеленського на добу становить 270 тисяч гривень

Президент України Володимир Зеленський і керівник Офісу президента Андрій Єрмак з 10 листопада перебувають у лікарні, у них легкі симптоми хвороби COVID-19, повідомила прес-секретар глави держави Юлія Мендель.

«Зранку вийшло інтерв’ю радника керівника Офісу Михайла Подоляка, де він повідомив, що президент України та керівник Офісу президента перебувають у лікарні. Логістичні рішення приймалися досить швидко, президент справді з офісу вирушив додому, а звідти у вівторок перебрався до лікарні, адже там кращі умови для самоізоляції та догляду за пацієнтами з коронавірусною інфекцією», — написала Мендель на сторінці у Facebook у четвер уранці.

Вона також зазначила, що президент Зеленський і керівник його офісу вже провели звідти кілька нарад, там же ввечері у вівторок президент спілкувався з канцлером ФРН Ангелою Меркель.

«Обоє активні і мають легкі симптоми хвороби. Ми просимо не маніпулювати інформацією», — наголосила Мендель.

Раніше радник Єрмака Михайло Подоляк в інтерв’ю виданню «Українська правда» розповів, що Зеленський і Єрмак проходять лікування від коронавірусу в лікарні «Феофанія».

За інформацією Центра Миротворець, Зеленський був госпіталізований до Феофанії для лікування коронавірусу у легкій формі. Щодня держава із бюджету на його утримання та лікування витрачає 270 тичяч гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *