Connect with us

Український погляд

Український погляд

ВАКС зняв арешт з майна Богатирьової

Суспільство

ВАКС зняв арешт з майна Богатирьової

Вищий антикорупційний суд зняв арешт з майна екс-міністра охорони здоров’я Раїси Богатирьової. ВАКС підтримав клопотання адвоката колишньої глави МОЗ.

Рішення опубліковано в Державному реєстрі судових рішень України.

Серед майна, з якого зняли арешт, виявилися 30 850 гривень, 1650 євро і 1500 доларів готівкою, золотий злиток 999,9 проби вагою 2,5 грама, срібні дароносиці з ртутною позолотою і гравіюванням, сім ікон, картина з зображенням народження Ісуса Христа і значок «Партія регіонів».

Суд ухвалив таке рішення у зв’язку з тим, що у фігуранта справи відсутній статус підозрюваного.

Нагадаємо, Богатирьову звинувачували в розтраті 63,5 млн гривень на закупівлю імунобіологічних препаратів та лікарських засобів, а також 279 млн гривень на закупівлю інсулінів.

Богатирьова була затримана в серпні 2019 року, суд взяв її під варту, після чого за неї було внесено заставу в 6 млн гривень депутатом Вадимом Новинським.

4 червня Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду скасувала запобіжний захід Богатирьовій через невручення підозри з боку прокуратури.

Джерело: News.UA

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Суспільство

To Top