Уколов: «Зеленський домовився із Медведчуком про «зручну опозицію»

Законопроєкт №1211 про опозицію створений для того, щоб у президента Володимира Зеленського і його «слуг» була у парламенті кишенькова і зручна опозиція.

Про це в ефірі «Прямого» розповів політтехнолог Віктор Уколов.

«Я не думаю, що це писалося саме в Офісі президента, але те, що вони підхопили цей законопроєкт [про опозицію]… Він писався ще восени минулого року, №1211. Сама цифра законопроєкту говорить про те, що його подали в перші дні роботи Верховної Ради нового скликання. Він десь лежав і раптом про нього почав говорити Стефанчук, перший віцеспікер. Це означає, що вони домовилися із Медведчуком про те, що Медведчук — кум Путіна, я нагадаю — стане «зручною опозицією», зручним «спаринг-партнером» для влади. І те, що це буде єдина опозиція, прописано у самому законі. Опозицією за цим законом, за ст.4 п.3 вважаються ті фракції та групи, які не увійшли до складу коаліції парламентських фракцій і одночасно приєдналися до парламентської опозиції», — сказав він.

«Іншими словами: якщо у нас є прикормлена опозиція проросійська, ОПЗЖ, Медведчук — і, наприклад «Європейська Солідарність» або «Голос» чи «Батьківщина», і вони не хочуть до неї приєднуватися, то це означає, що вони формально не будуть опозицією у Верховній Раді», — уточнив Уколов.

Джерело: News.UA

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist