У Зеленського назвали нові місця для зустрічі з Путіним – ЗМІ

Українська сторона розглядає Єрусалим або столицю Австрії Відень як місця для проведення зустрічі президента Володимира Зеленського з главою Росії Володимиром Путіним.

Про це з посиланням на джерела повідомило видання «НВ». За його словами, погодження порядку і місця майбутнього саміту дипломатичними каналами вже почалося, а активна фаза підготовки переговорів очікується після травневих свят.

«У Нетаньягу (Беньямін, прем’єр Ізраїлю. – Ред.) довірчі відносини з нами і з Росією. Тому Єрусалим – хороший варіант. Є й інший – Відень. Обидва місця по-своєму підходять із погляду безпеки й гарантування рівноправності сторін«, – пояснив співрозмовник видання.

Він також заявив нібито про витоки з росЗМІ, що «після згоди Путіна провести переговори, але тільки в Москві, Зеленському було запропоновано дату 9 травня».

«Це робиться у пропагандистських цілях. 9-го або на іншу дату, в Москву, Зеленський навряд чи погодиться. Ми не будемо реагувати. Наша мета – не переговорюватися, а домовитися з Путіним про закінчення війни на прийнятних для України умовах», – заявило джерело.

Щодо Ватикану, про що говорив раніше президент, той зазначив, що це просто «була відповідь на запитання італійських журналістів: чи міг Ватикан стати таким місцем».

«Теоретично, звичайно, міг. Фактично – реалізувати складніше», – підсумував інформатор.

Водночас «Інтерфакс-Україна», теж посилаючись на джерела, повідомило, що місцем зустрічі Зеленського і Путіна може стати також Туреччина.

«Розглядається декілька. Різні країни пропонують свої майданчики, тому що світ зацікавлений у вирішенні конфлікту на Донбасі. Я не можу сказати конкретно зараз про Відень в Австрії, але Ізраїль і Туреччина теж розглядалися як можливе рішення», – пояснив співрозмовник агентства.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *