Connect with us

Український погляд

Український погляд

«У нас не було ні сил, ні засобів»: Муженко пояснив, чому українська армія не змогла зупинити вихід бойовиків Гіркіна зі Слов’янська

Війна

«У нас не було ні сил, ні засобів»: Муженко пояснив, чому українська армія не змогла зупинити вихід бойовиків Гіркіна зі Слов’янська

Віктор Муженко розповів журналістам проекту «Донбасс.Реалії», чому українська армія не змогла зупинити вихід зі Слов’янська бойовиків, очолюваних Ігорем Гиркіним. За словами колишнього начальника Генштабу ЗСУ, інформація про формування угруповання дійсно була, але оскільки це відбувалося в умовах міської забудови, наносити удар було ризиковано — адже в такому випадку могли постраждати мирні громадяни, повідомляє Replyua.net.

Вогонь був відкритий вже після того, як надійшла інформація про початок руху. Але проблема в тому, що в українських військових не було реальних цілей — стріляли по певним площах. Крім того, у сил АТО на той момент не було достатньої кількості сил і засобів. Тому територія шириною від 8 до 12 кілометрів між трасами, що з’єднують Слов’янськ з Краматорськом і Бахмутом, залишалася неконтрольованою.

Загальна чисельність угруповання ВСУ на той момент складала близько 2 тисяч бійців, причому, приблизно половину з них задіяли на блок-постах. Крім того, підрозділи української армії, які здійснювали наступальні дії, були до того моменту неабияк виснаженими. Людям потрібен був відпочинок, тому слід було зробити перегрупування, яке вимагало певного часу.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Війна

To Top