У МЗС Франції не вірять, що Росія готує військову агресію проти України

Глава зовнішньополітичного відомства Франції Жан-Ів Ле Дріан заявив, що не вірить в плани Російської Федерації здійснити чергову військову акцію проти України. Одночасно з цим, високопоставлений чиновник зазначив ризики від концентрації військ РФ біля кордону з Україною і на окупованих територіях. Як передає Replyua.net, про це повідомляє lorientlejour.

«Я не вірю в прагнення Росії здійснити військові дії проти України, хоча сам факт концентрації такої кількості військ біля кордонів України, на кордоні з Донбасом, становить ризики інцидентів і конфліктів», — сказав міністр закордонних справ Франції.

Слід нагадати, що раніше віце-прем’єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що Російська Федерація не отримає воду для окупованого Криму з материкової України навіть в силовий спосіб.

Москва навряд чи зможе виділити достатній контингент для захоплення півдня країни. Він підкреслив, що про війну за воду для Криму можна говорити лише теоретично. До того ж, російська військова агресія за воду для Криму в даний час вивчається українською розвідкою як один з трьох варіантів подальшого розвитку подій.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *