Турчинов очолив штаб партії Порошенка та попередив, що Україна наближається до катастрофи

Колишній секретар РНБО і один з колишніх лідерів партії «Народний фронт» Олександр Турчинов очолив штаб партії Петра Порошенка «Європейська Солідарність».

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Мене не цікавить депутатський мандат чи державні посади, але щоб допомогти об’єднавчому процесу та підготувати якісні кадри ефективних управлінців, я прийняв пропозицію очолити штаб, який створює провідна українська опозиційна політична сила «Європейська Солідарність», — написав пан Турчинов.

На думку Турчинова, Україні потрібне мирне перезавантаження влади, а для цього потрібні «відповідальні професіонали, здатні зупинити руйнацію економіки, захистити країну та примусити всіх рахуватися з національними інтересами сильної і незалежної України».

На його думку, Україна «неухильно наближається до соціально-економічної катастрофи».

турчинов

«Мені боляче спостерігати, як національна безпека і оборона, яким я присвятив частину свого життя, знову стають далеко не першим пріоритетом держави, що в умовах війни неприпустимо», — вважає Турчинов.

Екссекретар РНБО вважає, що провертаються політичні переслідування опонентів.

«Дилетантизм та популізм, як ракова пухлина, руйнують управлінську вертикаль, ведуть до хаосу та дестабілізації», — заявив Олександр Турчинов.

Він закликав до єднання і консолідації всіх «відповідальних патріотичних сил, всіх, хто здатен професійно діяти в екстремальних умовах багатовекторної кризи».

Олександр Турчинов багато років очолював штаб партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко. В 2014 році він кілька місяців був в.о. президента, а після обрання президентом Петра Порошенка став секретарем РНБО.

Російська пропаганда дала Турчинову прізвисько «кривавий пастор» за його релігійність та рішучі дії навесні 2014 року.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist