Connect with us

Український погляд

Український погляд

Станіслав Асєєв: “Я би порадив президенту мовчати…”

Політика

Станіслав Асєєв: “Я би порадив президенту мовчати…”

Я би теж порадив Президенту мовчати. Та і що тут скажеш? Розстріляли групу порятунку разом із медиком? Так, розстріляли. Але що ви збираєтесь сказати? Що конкретно ви хочете зробити?

Звернутись до ООН? Дозволити відповідати ЗСУ з усієї наявної зброї? Хочете дратувати Росію і зруйнувати крихку надію на обміни? І це — перед виборами? Мертві нічого не скажуть, пане Президенте, а вам потрібні живі. Не сльози, а оплески. Прапори на флагштоках, а не на труні. Ваші крики про обстріл нікого не зачеплять, бо фейсбук — не країна. Вийдіть на вулицю і подивіться: ця реальність — інакша, ніж дизлайки постам. Ті, хто зараз кричать “вогонь”, завтра вас же і з’їдять за кожний зроблений постріл. Та і скільки потрібно, щоб всеїдне суспільство переварило цей розстріл? Іловайськ коли-ніколи згадають, а тут я даю вам добу, максимум — дві.

В нашій країні — тиха година, пане Президенте. Діти сплять. Не будіть їх. А заодно — і себе.

Джерело: ОБОЗРЕВАТЕЛЬ

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top