Connect with us

Український погляд

Український погляд

Спецслужби РФ намагаються розпалити в Україні «війну всіх проти всіх» для зміни керівництва держави, — глава СЗР Кондратюк

Різне

Спецслужби РФ намагаються розпалити в Україні «війну всіх проти всіх» для зміни керівництва держави, — глава СЗР Кондратюк

Російські спецслужби проводять в Україні спеціальні операції, спрямовані на створення додаткових конфліктів, роз’єднання і поляризацію українського суспільства, підрив основ державності.

Про це заявив у своїй статті для інтернет-видання ZN.UA глава Служби зовнішньої розвідки Валерій Кондратюк, передає Цензор.НЕТ.

«Ставка робиться на системну дискредитацію української національної ідеї і західного цивілізаційного вибору, демонстрацію «штучності української ідентичності та держави». Москва активно маніпулює фактором тимчасово окупованих територій, намагаючись протиставити народ України і «київську владу», що нібито зрадила передвиборчим обіцянкам стосовно довгоочікуваного миру на Донбасі», — зазначає Кондратюк.

Голова СЗР підкреслює, що політична мета РФ — це дестабілізувати суспільно-політичне життя в Україні до такого рівня, щоб Кремль зміг порушити питання необхідності «гуманітарної допомоги» і «перекрити кисень Україні «братніми» обіймами».

«Фактично йдеться про спроби розпалювання на території нашої держави «війни всіх проти всіх» і проведення на цьому тлі політично-диверсійної та/або силової операції зі зміни керівництва держави у середньостроковій перспективі», — додав він.

Кондратюк підкреслив, що «фірмовими інструментами» спецслужби РФ найчастіше стають провокації, використання агентури впливу, терор і політичні вбивства.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Різне

To Top