Connect with us

Український погляд

Український погляд

“Слуги народу” планують розглянути альтернативний мовний закон від Бужанського

Політика

“Слуги народу” планують розглянути альтернативний мовний закон від Бужанського

Депутатська фракція політичної партії “Слуга народу” пропонує Верховній Раді включити до порядку денного законопроєкт №2362 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо навчання державою мовою в закладах освіти».

Про це заявив перший заступник голови фракції Олександр Корнієнко 13 липня під час Погоджувальної ради.

“Від нашої фракції є прохання: законопроєкт №2362 — це щодо переходу російськомовних шкіл на українську мову — обов’язково включити в порядок цього тижня. Знову ж таки, ми не знаємо, чи зможемо працювати в штатному режимі, але є прохання: він зараз трошки нижче посунувся на наступний тиждень, тобто на вересень, але у вересні це вже має відбуватися. Законопроєкт №2362 просимо посунути на цей тиждень,” — сказав Корнієкно.

Нагадаємо, що раніше відомий громадський діяч Андрій Смолій заявляв, що Україна — єдина країна в світі, яка буде перевіряти на конституційність державну мову.

За його словами, наслідком скасування мовного закону буде повний розворот країни на 180 градусів під Кремль, тому сьогодні ми повинні чинити опір знищенню мовного законодавства. Ми повинні не дати ліквідувати досягнення Революції Гідності, не дати знищити країну і повернути її в тюрму народів.

Джерело: News.UA

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top