Connect with us

Український погляд

Український погляд

«Скоро де-юре буде частиною Росії»: Бородай заявив про інтеграцію окупованого Донбасу в РФ

Війна

«Скоро де-юре буде частиною Росії»: Бородай заявив про інтеграцію окупованого Донбасу в РФ

Колишній ватажок «ДНР» Олександр Бородай заявив про «офіційне» приєднання окупованого Донбасу до Росії найближчим часом.

Про це Бородай сказав під час виступу на з’їзді так званої партії окупантів «Родина» [російською], подякувавши главі РФ Володимиру Путіну за роздачу російських паспортів жителям Донбасу.

«Уже дуже багато, з кожним днем все більше стає «жителів республік Донбасу», які є громадянами Росії. Це величезна справа, за яку ми дуже вдячні нашому президенту, президенту Російської Федерації», – сказав Бородай.

Він заявив, що Донбас «чекають великі зміни» а також озвучив «логіку розвитку подій».

«Я впевнений, що у відносно швидкі терміни «республіки Донбасу» стануть вже не де-факто частиною РФ, де-факто вони вже є частиною РФ, а стануть такими і де-юре», – додав терорист.

Джерело: OBOZREVATEL

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Війна

To Top