Connect with us

Український погляд

Український погляд

«Символічна дата»: «Слуги народу» отримали темники для звіту про рік роботи в Раді

Політика

«Символічна дата»: «Слуги народу» отримали темники для звіту про рік роботи в Раді

Заступниця голови комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики, заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук розіслала колегам документ з описом інструментів і тезами для спілкування з виборцями за підсумками року роботи в парламенті.

Про це повідомило джерело Цензор.НЕТ.

«Колеги, 21 липня — символічна для нас дата, рівно рік з часу проведення парламентських виборів. Тому є пропозиція відзвітувати про рік роботи. Період звіту і розповсюдження інформаційних продуктів можна і варто «розтягти» у часі на кілька тижнів. Нижче — загальний документ з описом інструментів, підсумки роботи і тези для спілкування з виборцями у форматі питання-відповіді. Найближчим часом надішлю приклади звітних газет, роликів та інфографіки. Усім гарного робочого тижня!» — написала Кравчук.

Символічна дата: Слуги народу отримали темники для звіту про рік роботи в Раді 01

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top