Росія зганьбилася на весь світ: Невдалий запуск ракети фрегатом РФ зняли на відео

Пуск ракети Калібр проводився в рамках заводських випробувань корабля після модернізації і входження до складу Тихоокеанського флоту РФ.

У рамках випробувальних пусків крилатих ракет «Калібр-НК» з борту модернізованого великого протичовнового корабля (ВПК) «Маршал Шапошніков» ВМФ Росії сталася надзвичайна подія.

Одна з крилатих ракет, запущена з корабля, який проходив модернізацію з метою розміщення на своєму борту саме цього озброєння, відмовила.

Нагадаємо, що великий протичовновий корабель «Маршал Шапошніков» проєкту 1115 був відправлений на ремонт і модернізацію на «Дальзавод» у 2015 році. Терміни здачі корабля до ладу регулярно зсувалися через виникаючі технічні та технологічні проблеми під час модернізації, а також регулярних надзвичайних ситуацій.

У Росії модернізований фрегат ВМС РФ Маршал Шапошников в рамках заводських випробувань здійснив невдалий запуск ракети Калібр. Про це повідомляє Український мілітарний портал.
Пуск ракет комплексу Калібр проводився в рамках заводських випробувань корабля. Відзначається, що на цьому тижні корабель після модернізації увійшов до складу Тихоокеанського флоту ВМС РФ.
Також фрегат Маршал Шапошников провів артилерійські стрільби, пуски ракет по повітряних цілях, пуски торпед і глибинних бомб.
Під час модернізації, фрегат до протичовнових систем і систем протиповітряної оборони, отримав крилаті ракети Калібр-НК і протикорабельні Х-35 Уран, а також нові артилерійські системи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *