Connect with us

Український погляд

Український погляд

Росія вимагає «викреслити» півтора мільйона переселенців

Війна

Росія вимагає «викреслити» півтора мільйона переселенців

В ході обговорення закону про особливий статус Донбасу з російською стороною в черговий раз не вдалося досягти консенсусу навіть по преамбулі, не кажучи вже про інші принципові статті. Про це пише представник Донецької області на переговорах в Мінську Денис Казанський.

За словами журналіста, росіяни зажадали скоротити преамбулу і прибрати з неї згадку про повернення та реінтеграцію переселенців. Тобто, Росія і її бойовики практично прямим текстом вимагають викреслити 1,5 млн людей.

На думку Казанського, вони бояться самого факту існування переселенців, адже вони псують їх пропагандистську картинку. Росія боїться повернення проукраїнського населення, яке з самого початку не визнавало жодних «ЛДНР». Крім того, вони користуються захопленим майном, яке дуже не хочуть повертати.

Нагадаємо, що куратор окупованих територій Дмитро Козак раніше звинуватив Україну у спробі зриву Мінських домовленостей.

Згідно зі словами Козака, якщо офіційна влада Києва не пояснять заяву представника України на переговорах в Мінську Резнікова, то це буде означати тільки одне — відмова від всіх угод, а також від переговорів по Донбасу. Козак заявив: «Якщо найближчим часом ця заява буде підтверджено, чи не буде спростовано тепер уже прем’єр-міністром або президентом України, то це дійсно означає вихід України з мінських угод. Відповідно, Україна вийде з мінського і нормандського форматів переговорів по врегулюванню конфлікту на Донбасі. Це ще й означає, що президент України повинен буде дезавуювати свій підпис піврічної давності під підсумковим комюніке паризького саміту 9 грудня 2019 року».

Джерело: Радіо Свобода

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Війна

To Top