Російських окупантів побачили на колишніх українських позиціях біля Золотого – місія ОБСЄ

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували російських окупантів, які порушують домовленості і заходять на колишні позиції Збройних сил України поблизу населеного пункту Золоте на Луганщині.

Про це у своєму звіті від 21 квітня повідомляє СММ ОБСЄ.

«Перебуваючи неподалік від блокпоста збройних формувань південніше ділянки розведення в районі н. п. Золоте (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська), команда СММ бачила 5 членів збройних формувань (з нарукавними пов’язками з написом «СЦКК»); двоє з них пройшли вглиб ділянки до місця приблизно за 350 м на північ від її південного краю, а потім повернулися. Спостерігачі знову бачили раніше зафіксовані 8 контейнерів, розташованих на південь від південного краю ділянки розведення, на її краю та в межах самої ділянки. Увечері 17 квітня в межах цієї ділянки розведення БПЛА СММ дальнього радіуса дії зафіксував 3 осіб на колишній позиції Збройних сил України, приблизно за 800 м на південний захід від шляхопроводу над залізничними коліями (у цьому місці 18 квітня БПЛА СММ дальнього радіуса дії зафіксував 2 осіб), а також 3 осіб на колишній позиції збройних формувань, орієнтовно за 1,5 км на північ від південно-східного кута ділянки, біля її східного краю», — йдеться в повідомленні.

Крім того, 16 квітня за межами ділянки розведення в районі н. п. Петрівське (непідконтрольний урядові, 41 км на південь від Донецька), приблизно за 1,5 км на східно-південний схід від її північно-східного кута, БПЛА СММ малого радіуса дії вперше зафіксував 80 протитанкових мін, установлених у полі орієнтовно за 150 м на південь від житлового району, а також 3 протитанкові міни в полі приблизно за 1 км далі на південь.

Орієнтовно за 800 м на східно-північний схід та за 2,5 км на північ від північно-східного кута ділянки зазначений БПЛА вкотре зафіксував 30 і 40 протитанкових мін, установлених у полях, відповідно. За оцінкою спостерігачів, усі ці міни належать збройним формуванням РФ.

Як зазначається в звіті, активність та пересування бойовиків спостерігались 17 та 18 квітня на колишніх позиціях ЗСУ та бойовиків в ділянці розведення військ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *