Президент ПАРЄ пригрозив Гончаренку санкціями через прострелений прапор України з Донбасу

Народний депутат України від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко отримав жорстке зауваження від президента Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Це трапилося під час демонстрації простреленого на Донбасі прапора.

Про інцидент парламентар повідомив в особистому Telegram-каналі. Нагадаємо, що він є представником української делегації в ПАРЄ (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Щойно президент ПАРЄ Хендрік Демс зупинив мій виступ і пригрозив дисциплінарними санкціями за те, що я показав прострілений прапор України з фронту на Донбасі«, – обурився нардеп.

Він уточнив, що під час сесії ПАРЄ 20 квітня йшло обговорення стратегічних пріоритетів Асамблеї. Відтак український політик вирішив нагадати про те, що в проєкті доповіді чомусь не було згадок про територіальну цілісність та суверенність держав-членів Ради Європи і про мирне вирішення конфліктів у Європі.

«І це в той час, коли в Європі, на сході України триває війна! Я показав прапор України з дірками від російських куль. Прапор бійця, який воював на Донбасі. І після цього президент ПАРЄ Хендрік Демс зупинив мій виступ і пригрозив дисциплінарними санкціями! Пані Меркель під час свого виступу нагадувала, що ПАРЄ – це «совість Європи». За скільки ж російських срібляків продали цю совість?» – написав Гончаренко.

Згодом стало відомо, що Демс висловив готовність спостерігати за виборами у нелегітимну Держдуму Росії у вересні. Вони, зокрема, відбудуться і в тимчасово окупованому Криму.

Олексій Гончаренко

Олексій Гончаренко

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *