Постраждалі від вибуху на Позняках не можуть потрапити у квартири, які роздав Зеленський

У понеділок, 29 червня, увечері жителі багатоповерхівки на вулиці Соломії Крушельницької, 1/5, де 21 червня стався вибух, зібралися згадати сусідів, які загинули. Акцію влаштували на дев’ятий день після трагедії.

З аварійного під’їзду виселили людей. Частина з них живе у родичів, частина – в інтернаті.

Гарячою темою обговорення під час зустрічі було те, що президент Володимир Зеленський роздав 12 квартир. Кажуть, що отримали лише сертифікати. Є проблем з тим, як потрапити до нових квартир. Про це повідомляє «5 канал».

За словами однієї мешканки, квартири видали у ЖК «Кришталеві фонтани» на вулиці Метрологічній, 42. Усього є чотири черги комплексу, четверту ще добудовують.

Зеленський вручав нібито ключі 12 родинам – тим, хто втратив родичів, живе в інтернаті і не має іншого альтернативного житла і має малолітніх дітей.

Фактично люди отримали ключі, але скористатися ними не можуть. Їх не пускають навіть подивитися квартиру, бо там все ще триває будівництво. А в квартирах голі бетонні стіни.

Зовні будинки обнесені огорожею. Зі слів постраждалих, документів на квартири поки не мають. Їм видали сертифікати. На них є лише фото підпису директора забудовника, а ще стоїть технічний будівельний номер. Насправді ж він не відповідає номеру будинку. Родина однієї з мешканок навіть не знала, на якому поверсі квартира. У відділі продажу їм сказали, що у них двокімнатна квартира, а в сертифікаті йдеться про трикімнатну.

Джерело: Думка

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist