Connect with us

Український погляд

Український погляд

Портников: як тільки буде виконано перший пункт Мінських угод, всі інші пункти тут же втратять будь-який сенс

Війна

Портников: як тільки буде виконано перший пункт Мінських угод, всі інші пункти тут же втратять будь-який сенс

Популярний український політолог, журналіст і публіцист Віталій Портников пише на своїй сторінці в Facebook, в Росії ображаються і хмурить брови, що Україна не хоче йти по шляху виконання «Мінська». Звичайно ж, українська сторона повинна дотримуватися Мінських угод, але тільки в тому вигляді в якому вони є насправді, а не в тому, як того хоче Кремль.

Віталій Портников підкреслює, перший пункт Мінських угод свідчить, що з території України повинні бути виведені всі військові формування країни агресора. І ось після цього, що добре розуміють і Путін, і Козак, інші всі пункти просто втрачають будь-який сенс. Тому що, як тільки окупанти покинуть українську територію, відразу ж стане очевидно, що немає ніякого гострого конфлікту на Донбасі, як не було його в звільненому Краматорську та Слов’янську, де сьогодні мирне життя і ніхто нікого не утискає.

За словами журналіста, висновок з цього всього дуже простий — незалежно від того, як прізвище президента, яка назва правлячої партії в Україні — владі все рівно доведеться розвивати країну, постійно оборонятись від нападок Кремля. Єдина надія на те, що путінський режим впаде і тоді настане довгоочікуваний мир. Головне, завчасно не здатися і не погодитися на всі вимога агресора.

Джерело: Replyua.net

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Війна

To Top