Політолог: Партія Шарія — це проект РФ і головна їх мета — надіти на українців нашийники

Кирило Сазонов нагадав на своїй сторінці в «Фейсбук», що раніше Сергій Іванов вивів під світло прожекторів фінансового моніторингу досить каламутне російське фінансування партії Анатолія Шарія, що може потягнути за собою і юридичну відповідальність.

При цьому, додає політолог, «Нацкорпус» та інші патріотичні сили простими і зрозумілими навіть «кулькам» методами доносять до прихильників блогера, що не можна жити в Україні поряд з патріотами, і працювати на Мордор, проти своєї країни, повідомляє Replyua.net.

Сазонов зазначив, що в Донецьку свого часу теж були подібні прихильники дружби з Росією. Ніхто їх тоді не бив, і намагалися просто сперечатися. Ці люди щось мукали у відповідь, але вели себе, взагалі, тихо. Зате після вторгнення «русского мира» вони взяли владу, і відігралися по повній, вбиваючи і кидаючи на підвал всіх незгодних. Може, якби їх ще тоді почали бити, то сьогодні ніяких ЛНР і ДНР б не було?

«Кульки» для українців точно не є своїми. Це «п’ята колона» Кремля, ворожі агенти, проект РФ на російському фінансуванні. Головна їх мета полягає в тому, щоб надіти на українців нашийники задля слави російського царя.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist