Connect with us

Український погляд

Поки вплив олігархів на Зеленського зберігатиметься — про прямі контакти з Байденом не може бути й мови: в США зробили заяву

Політика

Поки вплив олігархів на Зеленського зберігатиметься — про прямі контакти з Байденом не може бути й мови: в США зробили заяву

Український блогер, політичний аналітик Павло Нусс пише на своїй сторінці в Facebook, на сайті «Голосу Америки» під заголовком «Чому Байден ще не подзвонив Зеленському?» вийшла розгромна стаття, в якій крім іншого зазначено, що причина відсутності прямої комунікації між президентом Байденом і президентом Зеленським є — посилення впливу олігархів та корупції відразу ж після того, як Зеленський разом зі своєю корумпованою оточенням увійшли до владних кабінетів.

Для нас же всіх зрозуміло, що під «проросійськими олігархами» в оточенні президента Зеленського мається на увазі не стільки корумпований Коломойський, як той же корумпований проросійський олігарх Медведчук, який в десятки разів збільшив свої статки і політичну вагу після президентських виборів 2019 року.

Аналітик пояснює, іншими словами, наш стратегічний партнер черговий раз сигналізує українському народу про те, що «друзі, ви зробили величезну помилку, довіривши долю і безпеку держави залежному від олігархії кандидату, який є токсичним для світових лідерів масштабу президента Сполучених Штатів».

Тепер же, наближені до Байдена люди заявляють в один голос, що під час перебування на посаді Петра Порошенка вони навіть уявити не могли переможного розвитку подій. На Заході прекрасно розуміли, що Порошенко в складний момент української історії зберіг незалежність української держави, посилив його обороноздатність, забезпечив міжнародну підтримку України, тому ігнорувати його для світових лідерів було щось з області фантастики. Там його зрозуміли, в Україні — знищували його.

Павло Нусс підкреслює, події, які ми пережили за останні роки, показують — Петро Порошенко — залишається єдиною українською альтернативою Зеленському, хто здатний протистояти Путіну і зберегти українську державу, продовжити євроатлантичну інтеграцію, відновити потужну міжнародну підтримку, яку чинна влада в Україні втратила.

Click to comment

Блоги

To Top