Connect with us

Український погляд

Український погляд

Переселенцям телефонують і пропонують подати позови не до Росії, а до Порошенка за втрачене майно

Політика

Переселенцям телефонують і пропонують подати позови не до Росії, а до Порошенка за втрачене майно

Переселенцям з тимчасово окупованого Донбасу, які втратили свої будинки через агресію російсько-окупаційних військ, телефонують юристи і пропонують подавати позови до п’ятого президента України Петра Порошенка за втрачене майно.

Про це в інтерв’ю Цензор.НЕТ розповіла нардепка «Європейської Солідарності» Вікторія Сюмар.

«Зараз пішов цікавий тренд. Ось що нам розповідають переселенці, які внаслідок війни втратили свої будинки: їм телефонують різні юристи, представляються адвокатами і пропонують подати позови до Порошенка за втрачене майно. З вимогою компенсації за завдані збитки», — зазначила нардепка.

Сюмар вважає, що це новий масштабний план ФСБ — зняти відповідальність з Росії за те, що відбувається на сході України і в окупованому Криму. І перенести розмову у внутрішній український дискурс.

«Це ж дуже прецедентна історія. І це штовхання суспільства в дискурс про громадянську війну. Мовляв, розбирайтеся з цим всім виключно всередині в себе. І це при тому, що говорити про російсько-українську війну в нас досі не заведено. … питання ж не тільки в тому, що відбувається в Донецькій і Луганській областях та в Криму. Це величезна експериментальна гібридна війна, коли експерименти проводять у нас у голові. Їх проводять над українським суспільством як таким», — наголосила нардепка.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top