Олексій Гончаренко : Команда Зеленського догралася. Сьогодні стало відомо про перший позов проти України з боку іноземного інвестора

Команда Зеленського догралася. Сьогодні стало відомо про перший позов проти України з боку іноземного інвестора в зелену енергетику.

Звернутися в міжнародні арбітражі його змусив шантаж держави.

Наше міжфракційне об’єднання «Чиста енергія – здорове довкілля» постійно говорило про проблеми та ризики міжнародних арбітражів владі. І там вкрай необачно думали, що все обійдеться.

Приблизно півтора роки знадобилося інвесторам, щоб перестати вірити брехні Зеленського, яку він озвучував як представникам бізнесу в Канаді, так і на форумі в Давосі.

Тому бажаю успіху цьому інвестору. Правда на його стороні. Впевнений, що інші інвестори надихнуться першим позовом і за ним посипляться нові і нові скарги в міжнародні арбітражі.

Особливо сприятиме цьому сам Кабмін. Він протиправно та безпідставно хоче ввести акцизний податок на зелену енергію. Це є абсолютно протилежним до того, як підтримують чисту енергетику в країнах ЄС.

Зеленський перестане бути президентом у 2024 році. Якщо не раніше. А от пожинати плоди його «діяльності» будуть українці. Коли інвестори зі зрозумілих причин виграють суд і за це все доведеться заплатити кожному українцю.

Олексій Гончаренко

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *