Нусс: ті, хто поширював фейки про Порошенка тепер мають нахабство говорити про боротьбу з дезінформацією

Анонсований Володимиром Зеленським так званий «Центр протидії дезінформації» може запрацювати вже наступного тижня. Ну, все ж ми розуміємо, що основною метою цього центру буде не боротьба з російською пропагандою, а боротьба з внутрішнім опозиційним інформаційним контентом. Тобто, простим, але страшним словом — цензура.

Про це у себе в Facebook пише політичний експерт Павло Нусс.

Експерт зазначає, вже абсолютно точно можна сказати, що в 2019 році ми пережили, що ні їсти — захоплення влади. Дійсно, пройшли демократичні вибори, прозорість, цивілізованість і демократичність яких забезпечив чинний на той момент глава держави, але захоплення влади здійснився фактично до цього, через підконтрольні проросійським силам і олігархічним медіа, в результаті чого Володимир Зеленський і зміг перемогти політичного важковаговика, гроссмейстра міжнародної дипломатії Петра Порошенко.

«Тому, кому завгодно, коли завгодно, як завгодно, але тільки от не Зеленському та його оточенню говорити про боротьбу з дезінформацією, фейк. Всі ці люди здійснили цей самий гібридний переворот завдяки антіпорошенковской пропаганді, фейки і дезінформації », — написав Павло Нусс.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *