Connect with us

Український погляд

Український погляд

«Ну дол***б чистий!… А ви де всі, що поруч із Зеленським?»: Гордон різко пройшовся по кадровій політиці президента

Політика

«Ну дол***б чистий!… А ви де всі, що поруч із Зеленським?»: Гордон різко пройшовся по кадровій політиці президента

Дмитро Гордон різко пройшовся по кадровій політиці Володимира Зеленського в інтерв’ю Андрію Оністрату. За словами журналіста, зараз він розчарований, оскільки його очікування від чинного президента не збіглися з реаліями, повідомляє Replyua.net.

Говорячи про кадрову політику Зеленського, Гордон підкреслив, що деяким людям взагалі не місце в команді президента, оскільки вони банально профнепридатні. Журналіст підкреслив, що той же Олексій Гончарук з цієї причини не мав обіймати посаду глави уряду. Він просто слабкий, як прем’єр-міністр. Це в повній мірі відноситься і до нинішнього глави уряду Дениса Шмигаля. Обидва зовсім не є тими людьми, які повинні очолювати кабінет міністрів в такий непростий період.

Також не може керувати міжнародним комітетом в парламенті, представляючи при цьому Україну, і Богдан Яременко — народний депутат, який «любить листуватися з дівчатками». На думку Гордона, після гучного скандалу той повинен був не викручуватися, а сам скласти депутатський мандат. Журналіст, кажучи про цього депутата, емоційно заявив — ну дол***б чистий! Правда, тут ще є ще одне питання — а ви де всі, що поруч із Зеленським? Та й сам президент міг «попросити» Яременко здати мандат.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top