Connect with us

Український погляд

Український погляд

«Не хоче дратувати Путіна»: Зеленський «отримав» за відсутність реакції на затримання бойовиків в Мінську

Політика

«Не хоче дратувати Путіна»: Зеленський «отримав» за відсутність реакції на затримання бойовиків в Мінську

Президент України Володимир Зеленський ніяк не реагує на затримання бойовиків «ЛДНР» у Мінську, тому що «не хоче дратувати Путіна»
Як передає Politeka, таку думку висловив політичний експерт Андрій Смолій на своїй сторінці в соцмережі.
Так, коментуючи резонансне затримання російських бойовиків у Білорусі, Смолій наголосив на відсутності реакції з боку Зеленського.
«Серед затриманих з групи Вагнера є також злочинці, які мають відношення до війни на Донбасі. Саме Україні варто було б передати частину цих осіб, і саме влада зараз мала б зв‘язуватись і вимагати передачі цих осіб. Але Зеленський мовчить, бо не хоче дратувати Путіна, він далі продовжує заглядати в очі і шукати там миру, тому ми в черговий раз показуємо політичну імпотенцію», — написав Смолій.
Говорячи безпосередньо про Білорусь, експерт спрогнозував, що країні навряд чи вдастся уникнути агресії з боку РФ. Росія буде використовувати у власних інтересах вибори в Білорусі та нестабільність в країні, а також незадоволення Лукашенком.
«Все лише починається. Росію може врятувати лише нова-стара коротка та переможна війна, і Путін це прекрасно розуміє. Україні також варто готуватися до конфліктів та дестабілізації, адже це останній шанс путінської влади втриматися та знищити Україну», — вважає експерт.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top