Мустафа Найєм через скорочення покинув «Укроборонпром»

У четвер, 29 квітня, Мустафа Найєм залишив посаду заступника генерального директора з питань активів, корпоративних прав та державного оборонного замовлення державного концерну «Укроборонпром«.

Як повідомляє пресслужба, на держпідприємстві відбулося скорочення персоналу. Сам Найєм зазначив, що таке рішення для нього стало несподіванкою.

«З метою оптимізації організаційної структури Концерну посаду заступника Генерального директора з активів буде ліквідовано. Загалом штат Укроборонпрому буде оптимізовано на 10%», – ідеться в повідомленні.

У соцмережі Найєм також прокоментував своє звільнення.

«Після чергової реорганізації мою посаду скоротили. Без пояснень. Не буду приховувати, для мене це рішення було несподіваним. Тим не менш, наша співпраця з Концерном на цьому етапі закінчується. З поваги до всієї команди цей пост буде моїм єдиним публічним коментарем з цього приводу», – написав він.

Мустафа Найєм через скорочення покинув "Укроборонпром"
Мустафа Найєм через скорочення покинув "Укроборонпром"

Нагадаємо, що «Укроборонпром» завершив 2020 рік з чистим прибутком на суму 2,5 млрд грн. Виконання фінансового плану за минулий рік склало 121,9%.

Як повідомляв OBOZREVATEL, восени 2020 року голова ГК «Укроборонпром» Айварас Абромавічус написав заяву про звільнення.

Президент України Володимир Зеленський призначив Юрія Гусєва генеральним директором державного концерну «Укроборонпром».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *