«Монобільшість тріщить по швах»: Смолій заявив про необхідність позачергових парламентських виборів

Цілком ймовірно, що у наступному році Україну чекають дострокові парламентські вибори, монобільшість, сама по собі «тріщить по швах».

Про це в ефірі «Прямого» заявив політолог Андрій Смолій.

«Цілком ймовірно, що якщо не в цьому році, то в наступному нас чекають дострокові парламентські вибори, монобільшість, сама по собі «тріщить по швах», монобільшості, як такої вже не існує, це вже є ще не юридичний, але факт. Насправді, це виглядає так, тому, що вони не можуть по суті проголосувати за жодне рішення, закадрове, за будь-які законопроєкти своєю ж монобільшістю, тому звичайно їм зараз надзвичайно важливо закласти певні запобіжники, в тому числі і для себе, якщо вони через деякий час стануть, цілком ймовірно, опозицією», — сказав Смолій.

Джерело: News.UA

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist