Connect with us

Український погляд

Український погляд

Мендель розмістила статтю на сторінках американського видання, в якій похвалилася успішним впровадженням в Україні реформ при Зеленському

Політика

Мендель розмістила статтю на сторінках американського видання, в якій похвалилася успішним впровадженням в Україні реформ при Зеленському

Юлія Мендель в статті, опублікованій американським виданням National Interest, заявила, що збільшення зовнішньої фінансової підтримки, яка надається Україні, стало можливим в першу чергу завдяки запуску в країні структурних реформ. Серед пріоритетних напрямків реформування прес-секретар президента назвала лібералізацію банківського сектора, нове законодавство по приватизації і концесії, створення ринку землі та боротьбу з корупцією повідомляє Replyua.net.

Мендель підкреслила — міжнародні фінансові інститути не надають фінансову підтримку країнам, у яких непередбачувана економіка і де немає реального прогресу. Також прес-секретар президента запевнила, що судова реформа в Україні буде завершена протягом року.

За її словами, в період президентства Володимира Зеленського з’явився досить значний список змін в кращу сторону. Після зміни влади в Україні скасували сотні документів, що регулювали бізнес, давши тим самим більше свободи підприємцям. Володимир Зеленський раніше обіцяв, що скасує старі підходи, які заважають країні рости. На поточний момент основа для цього вже готова, і далі, образно кажучи, будуть побудовані стіни і встановлено дах.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top