Connect with us

Український погляд

Український погляд

Медведчук поїхав до окупованого Криму

Політика

Медведчук поїхав до окупованого Криму

Кум президента РФ Путіна, голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя» Віктор Медведчук з дружиною Оксаною Марченко відбув до окупованого Криму.

Про це Цензор.НЕТ стало відомо з власних джерел.

Адмінмежу з окупованою територією Медведчук перетнув о 14:30 в неділю, 2 серпня. Контроль він пройшов на КПВВ «Каланчак». Його супроводжувала дружина Оксана Марченко.

За даними джерела, з Медведчуком і Марченко були ще три людини: Григорій Чалий, Владислав Галишин і водій Євген Засенко, всі — громадяни України.

Згідно з декларацією, дружина Медведчука Марченко володіє під Ялтою земельною ділянкою площею понад 5 тис. квадратних метрів, будинком і госпбудівлями.

У колишні роки в ЗМІ показували розкішну резиденцію Медведчуків біля Сімеїзу. Вона стала відомою після того, як сім років тому там зустрічали з шампанським Володимира Путіна. Видання «Дзеркало тижня» писало, що ця резиденція виникла на місці протитуберкульозного санаторію імені Баранова.

У генплані, затвердженому вже російською владою Ялти, цей будинок позначений як «Палац Медведчука», пишуть «Крим.Реалії».

Про окупований Крим Медведчук висловлювався так: «Згідно з чинним українським законодавством, Конституції, Крим — територія України, але де-факто це сьогодні Росія».

«Крим — це місце, де я відпочивав і відпочиваю сьогодні. Це ні для кого не є секретом. Я там в цьому році відпочивав і в минулому, і  відпочиватиму далі», — заявляв він у 2018 році.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top