Connect with us

Український погляд

Український погляд

Медведчук бере під особистий контроль Мінський процес і переговори по Донбасу

Політика

Медведчук бере під особистий контроль Мінський процес і переговори по Донбасу

Кум Путіна, лідер «ОПЗЖ» Віктор Медведчук бере під свій контроль «мінський процес» для оформлення капітуляції України.

Після того, як Леонід Кучма покинув українську делегацію в ТКГ, сьогодні стало відомо, що Леонід Кравчук, відповідальний за послаблення український суверенітету і оборони, погодився очолити українську делегацію в Тристоронній контактній групі щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Як передає Replyua.net, про це у своєму блозі пише політичний аналітик Павло Нусс.

Він зазначає, найсумніше, що кандидатурі Кравчука стоячи аплодують в Москві, тому як його призначення на посаду глави української делегації в ТКГ зовсім означає, що Зеленський-Єрмак віддають мінський процес під контроль соратнику, другу і партнеру, куратору Кравчука, куму Путіна Медведчуку.

Призначення Кравчука ще раз доводить, що Кучма залишив посаду куратора не через вік, адже Кравчук на 4 роки старший за нього. Кучма відчув, що готується капітуляція і не захотів бути до цього причетним.

Отже, вже зараз можна з твердою впевненістю сказати, що вимога передати українську делегацію в ТКГ під контроль Медведчука виходить від Путіна, і ця вимога зрадницьки виконана Зеленським, адже для Медведчука йти на поступки Росії руками свого багаторічного однопартійця Леоніда Кравчука буде справою честі і принципу.

Павло Нусс пояснює, іншими словами, Зеленський практично самоусунувся від переговорного процесу, тим самим здавши національні інтереси України.

«Що далі? Не знаю напевно, але точно вже, нічого хорошого. Стежимо, думаємо, робимо висновки і діємо, об’єднавшись під прапорами Петра Порошенка, який знає точно, як протистояти реваншу і капітуляції!», — підкреслив аналітик.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top