Connect with us

Український погляд

Український погляд

«Медсестра не може отримувати, як касир у супермаркеті». Степанов розповів, наскільки зросте зарплатня лікарів, медсестер, санітарів та водіїв «швидкої»

Політика

«Медсестра не може отримувати, як касир у супермаркеті». Степанов розповів, наскільки зросте зарплатня лікарів, медсестер, санітарів та водіїв «швидкої»

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов у суботу, 1 серпня 2020 року, відвідав Рівне та Клевань, де він дав низку конкретних обіцянок фінансового характеру

Подробиці із посиланням на рівненське Радіо Трек передає Еспресо.TV.

З 1 липня збільшується фінансування екстреної допомоги на 40%, наголосив міністр.

«Уже в наступному році планується підняти зарплату водіїв «швидкої» до 10-12 тис. грн.», — зазначив він.

А з 1 вересня буде підвищена заробітна плата всіх медпрацівників «швидкої».

«З першого вересня — підняття заробітної плати у вигляді надбавки. Якщо говорити про конкретні цифри то лікар це 2560 грн, медсестра — 2500 грн, молодший медперсонал — 1250 грн», — заявив Степанов.

«Абсолютно розумію, що це не ті кошти, в які варто оцінювати вашу роботу.  Я вважаю, що зарплата у медичних працівників має бути: лікаря, який одразу приходить після інтернатури повинна починатися від 20-25 тис. грн, медсестри — 16-18 тис.», — додав при цьому міністр.

«Медсестра не може отримувати зарплату, як касир у супермаркеті», — підкреслив він.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top