Connect with us

Український погляд

Маршал авіації НАТО — Хомчаку: НАТО буде продовжувати надавати допомогу армії України

Війна

Маршал авіації НАТО — Хомчаку: НАТО буде продовжувати надавати допомогу армії України

Руслан Хомчак, головнокомандувач Збройними силами України, вчора, дванадцятого березня, провів розмову по телефону з головами Військового комітету Північноатлантичного Альянсу, головним маршалом авіації сером Стюартом Пічем. Як інформує Replyua.net, більш докладно про це йдеться в повідомленні прес-центру Генерального штабу Збройних сил України.

Згідно з даними Генштабу, генерал-полковник Руслан Хомчак розповів головному авіамаршалів Пічу про поточну ситуацію на території проведення операції ОС.

Головнокомандувач ЗСУ відзначив: «Збройна агресія Росії на території Донбасу є головною загрозою не тільки для України, а також її національної безпеки, а й для безпеки і стабільності усіх держав Північноатлантичного Альянсу».

Сторони приділили особливу увагу під час розмови подальшому розвитку військового співробітництва між українською державою та Північноатлантичним Альянсом. Піч підкреслив: «Я хотів би відзначити як друг України прогрес, який досягли ВСУ. Ми і надалі будемо продовжувати шукати шляхи надання необхідної допомоги армії України ».

Click to comment

Блоги

To Top