Маломуж: «НАТО готове вступити в конфлікт, у разі повномасштабної агресії Росії проти України»

У разі прямого військового вторгнення Росії на територію України, про що попереджали американські військові, країни НАТО нададуть допомогу Києву. Так вважає колишній глава Служби зовнішньої розвідки України генерал Микола Маломуж.

«Я часто спілкуюся з нашими партнерами з Євросоюзу, Канади, США, Японії — вони все заявляють, що знають про те, що Росія вчинила акт агресії проти України в 2014 році. І якщо Росія почне активні бойові дії, навіть в блоці НАТО кажуть, що готові розблокувати свій нейтралітет по відношенню до України. Тому що загроза зі Сходу буде не потенційна, а вже реальна», — сказав Маломуж в інтерв’ю «ФАКТАМ».

За словами генерала, в разі відкритої військової агресії, Альянс готовий розмістити свої військові кораблі в Чорному морі і військовий контингент на кордоні України з Росією.

«І в разі просування російських військ углиб нашої країни, задіють свої військові сили. Але це крайній захід на випадок, якщо Путін зважиться на військову операцію проти України», — уточнив Маломуж, додавши, що в НАТО розуміють — такими об’єктами агресії Кремля можуть стати Балтійські країни і Польща, які входять в блок Альянсу.

Джерело: Факти

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist