«Ліга сміху» Зеленського висміює вакцинацію від коронавірусу в Україні

У програмі “Ліга сміху” виробництва “Квартал 95”, яка виходить в ефірі одного з телеканалів, регулярно висміюють вакцинацію та її “побічні ефекти” від неї.

Про це повідомляє “Главком”.

Зокрема, в одному з номерів після щеплення вакциною від коронавірусу курка нібито перетворюється на совок.

“Я вакцину вколов, тільки є одна “побочка”. – Що, запахи, нюх не повертається? – Запахи, нюх все нормально. Ми курці піддослідній вкололи, вона ось в совок перетворилась. – Почекайте. Ми вам виділили два мільйони. Ми вас попросили зробити 40 мільйонів вакцин. Нам треба щепити Україну! – Ти що, Україну в совок перетворити хочеш?”.

В іншому скетчі відомий епатажний підприємець Гарік Корогодський порівнює дію вакцини з наркотичним засобом і говорить, що вже “тричі вколовся”.

“Не хочете вакцину недорого? Надійна. Я третій раз вколовся. 100 доларів грам. Беріть. Без “побочки”. Не хочете? Добре, запропоную Потапу – він ніколи від вакцини не відмовлявся”, – говорить персонаж Корогодського.

“Прямий репортаж з лікарні” – так називається ще одна мініатюра.

“Алло! Провакцинувалися? І що? Ну це нормально. Ніс збільшився на 10 сантиметрів? Ну ви ж знаєте, чим більший ніс, тим більший… А, ви – жінка??? Зайдіть до мене, голос підозрілий”, – говорить персонаж-лікар.

У ще одному номері схвально ставляться до роботи курорту “Буковель” під час спалаху коронавірусної хвороби.: “Як люди в Буковелі під час локдауну. Забули, що в країні коронавірус – і куражимось!!!”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *