Латвія заборонила мережу російських пропагандистських телеканалів і закликала Євросоюз зробити те саме

Національна рада з електронних ЗМІ Латвії (NEPLP) вирішила заборонити трансляцію в країні семи телеканалів групи RT, яка раніше діяла під брендом Russia Today

Про це повідомляє портал Delfi.

NEPLP пояснила рішення тим, що ці телеканали «перебувають під фактичним контролем і одноосібним наглядом» російського пропагандиста Дмитра Кисельова, який перебуває під санкціями ЄС.

Йдеться про телеканали «RT», «RT HD», «RT Arabic», «RT Spanish», «RT Documentary HD», «RT Documentary», «RT TV».

Згідно з доповіддю спецслужб Латвії, вони є найвпливовішими каналами, через які Росія транслює свою пропаганду в країнах Заходу.

«Отримані нами докази дуже серйозні, і ми закличемо регулятори всіх держав ЄС наслідувати наш приклад і заборонити RT на своїй території. Для таких програм немає місця ні в Латвії, ні в Євросоюзі», — зазначив голова NEPLP Івар Аболіньш.

Джерело: News.UA

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist