Connect with us

Український погляд

Український погляд

Кравчук обіцяє не підписувати того, що зашкодить Україні

Політика

Кравчук обіцяє не підписувати того, що зашкодить Україні

Новий очільник делегації України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі, перший президент України Леонід Кравчук заявив, що ніколи не підпише жодного документа, який зашкодить Україні

Про це із посиланням Інтерфакс-Україна передає Еспресо.TV.

«Я буду розмовляти з ким завгодно, але я ніколи не підпишу документ, який зашкодить Україні. Ті ультра-патріоти, які мене критикують, що я з кимось розмовляю, вже підписали Мінські домовленості, де ми до сьогодні не можемо зайняти точну і ясну позицію», — сказав він в ефірі телеканалу «Україна 24» в суботу, 1 серпня 2020 року.

«Адже вони підписали, що спочатку вибори, а потім кордон, що всі закони, які будуть прийматися Верховною Радою, узгоджувати з «ДНР» — «ЛНР», — зазначив Кравчук.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top