Connect with us

Український погляд

Український погляд

Кравчук назвав два компроміси щодо Донбасу, на які готовий йти у ТКГ

Політика

Кравчук назвав два компроміси щодо Донбасу, на які готовий йти у ТКГ

Особлива система управління та вільна економічна зона на території Донбасу могли б стати компромісами на шляху до розв’язання конфлікту

Про це в інтерв’ю Суспільному заявив  голова української делегації у Тристоронній контактній групі, перший президент України Леонід Кравчук.

«Ну, скажімо, особливий статус Донбасу. Я це не сприймаю, тому що мені незрозуміло, що це таке. Але я можу сприйняти не «особливий статус», а «особливу систему управління» в цих регіонах. Це вже компроміс. Управління, але не статус. Значить, уже компроміс, ми вже шукаємо реальні підходи, аби вирішити питання», — заявив Кравчук.

Він зауважив, що в часи президентства підписав закон про вільну економічну зону на Луганщині та Донеччині.

«Це міг би бути один із кроків, для того, щоб люди почали діяти, і розв’язувати складні питання, залучивши туди інвестиції, щоб порівняно швидко відновити життя і дати людям шанс працювати, заробляти та жити нормально», — зазначив Кравчук.

За його словами, це два можливі компроміси, які не торкаються суверенітету.

«А щодо питання особливого статусу – то це вже якась окрема держава буде, з якимись особливими політичними повноваженнями. Можемо договоритися, що вони можуть мати свою поліцію, свої внутрішні силові структури, може дійти вже до війська, до прикордонників. Тоді це вже не буде територія в складі України», — наголосив Кравчук.

Джерело: Еспресо.TV

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top