«Корабельна сосна» Домбровська в соціальних мережах відкрито висловлює симпатії до Путіна і колаборантів

Голова «Слуги народу» Олександр Корнієнко зізнався, що «корабельною сосною» в його діалозі з Давидом Арахамією була бізнесвумен Тетяна Домбровська. Її Корнієнко вважає ідеальною кандидаткою в мери Миколаєва. Втім жінку звинуватили в прихильності до бойовиків Путіна.

Про Тетяну Домбровську у своєму фейсбуці написав «таємний» агент НАБУ й ветеран полку «Донбас» Євген Шевченко.

Він поділився скриншотами з соціальної мережі «Однокласники». На них активність сторінки з іменем «Тетяна Кримчакова Влад Домбровський». Імовірно, Кримчакова – дівоче прізвище Домбровської, а Владислав – її чоловік.

На фото зображені саме Тетяна Домбровська і її чоловік. Місцем проживання вказаний Миколаїв, а сама активність стосується коментарів щодо війни в Україні й політичних подій.

Шевченко показав скриншоти, на одному з яких від імені цієї сторінки пишуть про «знищення карателями Донбасу з застосуванням зброї масового враження».

Ще на одному скриншоті є фото Володимира Путіна. Там доволі епічний підпис: «це прекрасно, коли твій чоловік має такі якості як чоловік, коханець, мисливець, найкраща подруга і янгол-охоронець».

Джерело: 24 канал

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist