Кадрова політика погубить президента і теперішній парламент, — Безсмертний

Дипломат Роман Безсмертний заявив, що очільники держави не можуть об’єктивно оцінити ситуації, в якій вони наразі знаходяться, і навряд чи завершать свою каденцію, якщо не змінять підходи до формування кадрової політики

Про це він заявив в ефірі «Вердикт із Сергієм Руденко» на Еспресо.TV.

«Очевидно, так як Україна в нинішній ситуації змінила за рік два уряди, я переконаний, що навряд чи й парламент, і президент здатні завершити свою каденцію, якщо вони не змінять підходи до формування кадрової політики, до об’єктивної оцінки хоча б ситуації», — сказав Безсмертний.

Дипломат зазначив, що очільники держави не можуть об’єктивно оцінити ситуації, в які вони наразі знаходяться.

«Ми маємо справу з очільниками, які не можуть об’єктивно оцінити, в які ситуації вони знаходяться, а не те, щоб виробити кроки по подоланню криз, мікрокриз, проблем менеджменту. Я вже не кажу глобальних питань, як війна на Сході, як питання пов’язані з економічною кризою, епідемією», — наголосив Безсмертний.

Роман Безсмертний. Стрім з Сергієм Руденком

Рік президентства Зеленського, скандали у владі нон-стоп, руйнування державних інститутів. Можливі сценарії виходу із цього політичного піке.Політик і дипломат Роман Безсмертний відповідає на запитання читачів espreso.tv у Facebook.Ведучий трансляції — Сергій Руденко.Залишайте свої запитання у коментарях. На них відповість наш гість протягом ефіру!

Опубліковано espreso.tv Вівторок, 30 червня 2020 р.

 

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist