Connect with us

Український погляд

Український погляд

Фурса: Давайте дамо олігархам грошей з бюджету, а то їх співробітники виїдуть з країни — ви серйозно? Це просто клініка якась

Політика

Фурса: Давайте дамо олігархам грошей з бюджету, а то їх співробітники виїдуть з країни — ви серйозно? Це просто клініка якась

Сергій Фурса, коментуючи на своїй сторінці в «Фейсбук» недавнє інтерв’ю Дмитра Наталуха, зазначив, що простота в словах нардепа від «Слуги народу», як то кажуть, гірша за крадіжку. Інвестбанкір іронічно зазначив, що глава економічного комітету ВРУ «відтягується» не по-дитячому — відчувається Криворізька школа економіки, повідомляє Replyua.net.

Найстрашніше в тому, що «слуги народу» дійсно зроблять це, і нас чекає інфляція і девальвація. Ціни повинні рости швидко. Чим швидше тим краще. Наталуха пропонує дати грошей з державного бюджету олігархам — мовляв, в іншому випадку їх співробітники виїдуть з країни. У зв’язку з цим хочеться запитати — ви серйозно? Це вже просто клініка якась.

Виявляється, не тільки президент просить олігархів допомогти. Вони теж звертаються за допомогою до глави держави. Правда, беруть вони раз в 100 більше. Важливо розуміти, що нам пропонують спрямувати бюджетні кошти на розвиток сировинної економіки. Простіше кажучи — потрібно надрукувати гроші, і потім роздати їх олігархам, які експортують сировину. Ось і вся економіка.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top