Connect with us

Український погляд

Український погляд

Фокін говорив, що в 2014-му «повстав трудовий Донбас», — журналістка Бесперстова

Політика

Фокін говорив, що в 2014-му «повстав трудовий Донбас», — журналістка Бесперстова

Журналістка Ольга Бесперстова стверджує, що 2 роки тому перший прем’єр-міністр України Вітольд Фокін переконував її, нібито навесні 2014 року «повстав трудовий Донбас».

Про це вона написала у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

«Два роки тому брала у нього інтерв’ю. Три години переконував мене в тому, що навесні 2014 року «повстав трудовий Донбас». Які росіяни? Аж втрачав рівновагу: «Я краще за вас знаю, що там було». Сперечалась із ним відчайдушно. Багато чого розповідала. Все дарма», — написала Бесперстова.

Інтерв’ю з Фокіним зрештою так і не вийшло.

«Загалом дуже вдалий і правильний вибір. Вітаю. Не підведе», — саркастично зазначає журналістка.

Нагадаємо, раніше новий глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук заявив, що до складу делегації може увійти перший прем’єр-міністр України Вітольд Фокін. За словами Кравчука, Фокін «із 16 років у шахті» і «його знає Донбас». Фокіну 87 років.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Click to comment

Leave a Reply

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

More in Політика

To Top