Добровольці стали першим щитом у війні з російським агресором, – Порошенко

П’ятий президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко привітав захисників України з Днем добровольця. Він відзначив величезний внесок добровольчих підрозділів у збереження нашої держави і підкреслив їхню звитягу, зокрема, і на початку війни.

Про це йдеться у привітанні Порошенка, опублікованому на його сторінці у Фейсбук.

«14 березня 2014 року сотні Самооборони Майдану відправилися на тренувальну базу у Нові Петрівці, що під Києвом, а згодом – на фронт. Потім до них приєдналися й інші. Вчителі, лікарі, підприємці, юристи, студенти з усіх куточків нашої країни не мали військової підготовки, але мали Україну в серці і бажання захистити її. Безстрашні, мужні, сильні та відважні добровольці стали першим надійним щитом у війні з російським агресором», – написав п’ятий президент.

Порошенко закликав українців віддати шану бійцям-добровольцям, які захищають Україну всі роки війни і згадати тих з них, хто віддав за батьківщину життя.

«Низькій уклін і щира подяка кожному чоловіку та кожній жінці, що боронили Україну тоді і захищають українську землю зараз. Вічна пам’ять полеглим. Честь і слава живим. Слава Україні! Героям її слава!» – написав Порошенко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *